FORUM MSO 2005-2010 :)
Odnowione forum MSO!
FAQ  ::  Szukaj  ::  Użytkownicy  ::  Grupy  ::  Galerie  ::  Rejestracja  ::  Profil  ::  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ::  Zaloguj


PORADNIK O 1 i 2 WIOSCE JINNO

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum FORUM MSO 2005-2010 :) Strona Główna » METIN2 - MOJE PORADNIKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaką ocenę dajesz za mój poradnik?
1
 16%  głosów: 1
2
 0%  głosów: 0
3
 0%  głosów: 0
4
 0%  głosów: 0
5
 0%  głosów: 0
6
 0%  głosów: 0
7
 0%  głosów: 0
8
 16%  głosów: 1
9
 0%  głosów: 0
10
 66%  głosów: 4
Wszystkich Głosów : 6

Autor Wiadomość
Mixerslayer
Administrator ForumDołączył: 01 Maj 2006
Posty: 3559
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: Bochnia
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 6:00, 26 Mar 2008    Temat postu: PORADNIK O 1 i 2 WIOSCE JINNO

PORADNIK O 1 WIOSCE JINNO!

Opiszę w tym poradniku rozmieszczenie Metinów oraz trudniejszych potworów. Często się ktoś pyta gdzie są Jin Hee, ktoś może chcieć wiedzieć, gdzie BEZPIECZNIE expić, po to ten poradnik: Zaczynam od rozmieszczenia Metinów:

METIN CIERPIENIA - 5lvl

Metiny cierpienia często spadają niedaleko bezimiennych kwiatów, oraz na wysepce z rybakiem. O tej wyspie opowiem potem, gdyż to niezła sprawa. Metiny cierpienia przywołują słabe potwory np. Niebieskie Wilki albo zwykłe Dziki. Paruje z niego zielony dym. Woj z 32 lvlem potrafi go rozbić nawet w 30 sekund! - występuje on też w innych miejscach w okolicach biologa np. zaznaczyłem tylko najczęstsze występowanie

METIN WALKI - 10lvl

Metiny walki spadają zazwyczaj w okolicach biologa, albo na południu kraju. Przywołują Czerwone Dziki, albo Szare Wilki, bądź Niedźwiedzie. Paruje na niebiesko. Jest dość łatwy, jednak spada w miejscach średnio bezpiecznych. - występuje on też w innych miejscach w okolicach biologa np. zaznaczyłem tylko najczęstsze występowanie.


METIN BITWY - 15lvl

Jak widać Metiny bitwy spadają ZAWSZE (tzn. w 95% przypadkach) na prawej połowie mapy. Mogą pojawić się na wysepce z rybakiem, mogą spaść na plaży, na terenach gildii... nawet spadł raz w obrębie questa z Jin-Hee na skale. Ale zawsze spadają po prawej. Potrafią przywołać Czarne niedźwiedzie, Szare Wilki i Szare Alfa Wilki, może i Czerwone Dziki, a nawet Tygrysy. Przez przywołane potwory są silne, ale to zależy od rodzaju postaci, np.: wojownik z 15 lvlem ma mniej kłopotów z rozwaleniem metina bitwy niż 17 lvl sura. Metin ten ma ciemnożółty dym. Potrafi ich spaść nawet 2-3 koło siebie!

METIN CHCIWOŚCI - 20lvl

Słynne Metiny ze złym 'Ch' spadają w okolicach Memorial Wolea. Potrafią przywołać duże ilości (ok 9) Białych Tygrysów, Brązowych Niedźwiedzi lub Czarnych Niedźwiedzi. Czasem też Szare Alfa Wilki. Jest to idealna szansa na kase lub exp gdy czekamy na Jin-Hee. Leci z niego fioletowy dym. Należy uważać, bo gdy przywoła np. 9 białych tygrysów może być niebezpiecznie.

METIN CZERNI - 25lvl

Metiny czerni spadają na północno-wschodnim terenie wioski 1. Może spaść na wyspie, albo koło najwyżej położonego rybaka. Czasem też a chyba najczęściej koło tych 4 flag na górze. Metin ten przywołuje Zaprzysiężone: Łuczniczki, Żołnierki i Komandorki. (dobrze ja to mówię? xD)
Należy uważać, gdyż gdy przywoła 3 komandorki z obstawą, nie będzie za wesoło o.O
Metin ten świeci sie nieco na taki blady czerwony kolor. Jest to najsilniejszy metin w 1 wiosce.
==================================================
teraz wyjaśnie, gdzie znajdują się bossowie zwierząt oraz ważna do questa ze Starszą Panią Jin-Hee, od niej rozpoczne:

JIN-HEE

Jin-Hee respią się koło nieczynnego teleportu na dole mapy. Są z moobie z 2 Łuczniczkami, Generałką i Komandorką. Sama JinHee potrafi nieźle uderzyć, więc ją pierwszą można by atakować. Należy do questa ze Starszą Panią zabić aż 30 JinHee, co jest bardzo trudne, gdyż respi się nie wcześniej niż 10-15 minut po śmierci, pozatym nie tylko 1 gracz tu expi... warto czasem poprosić graczy expiących o zostawienie jej. Moja rada na brak nudzenia się: "zabijamy jin hee, potem idziemy (a lepiej koniem jechać) przez most i sprawdzamy czy jest Scrofa. Jak jest zabijamy, jak niema to idziemy dalej i szukamy Metina Chciwości najpierw po prawej stronie, potem idziemy pod górkę i ostro w lewo. Jak będzie to z dala widzimy sam kamień bez dymu, lecz potem ujrzymy Metin Chciwości. Można go rozwalić. Gdy się to uda, wracamy spr. czy jest Scrofa. Potem przez most i czekając na JinHee można próbować poexpić, ew. mieć nadzieje, że może killniemy sobie Lykosa. Gracze bojący się Lykosa, nie powinni wychodzić za górną połowę tej pętli narysowanej na mojej mapie.

BERA

Bera najczęściej respi się w okolicach biologa. Należy uważać, gdyż wywąchuje ona gracza "kilometr". Jej obstawa to 2 Przeklęte Brązowe Niedźwiedzie. Gdy nas goni po prostu uciekajmy. Z każdego moobu powinna wypaść Niedźwiedzia Skóra +.

LYKOS

Lykos, czyli wielki wilk z grzebieniem na grzbiecie pojawia się niedaleko małego obozu z Handu-Up oraz może też być wyżej. Potrafi on zejść z 1 poziomu na drugi! (!). Pojawia się razem z 2 Przeklętymi Szarymi Alfa Wilkami. Miejmy na uwadze, że potrafią się dość nieźle leczyć. Z każdego moobu wypada Futro Wilka +.

SCROFA

Scrofa, jest to czarno biały boss dzików. Ogólnie pojawia się koło teleportu ze Staruszkiem, a czasami nawet koło Memorial Wolea. Respi się z 2 Przeklętymi Czerwonymi Dzikami. Nie jest to bardzo trudny potwór, ale w trójkę mogą sobie poradzić z graczem. Z każdego mooba wypada Ząb Dzika.

TIGRIS

Tigris to duży żółty tygrys, respiący się na północ od mostu po lewej. Czasem potrafi gonić gracza w stronę teleportu do wioski 2. Jest to chyba najsilniejszy Boss na mapie 1. Pojawia się z 2 Przeklętymi Białymi Tygrysami. Z każdego mooba wypada pazur Tygrysa.
==================================================
ostatnia część to ogólne informacje na temat mapy. Oznaczone cyfry na mojej mapie oznaczają pewne miejsce na mapie. Ja wyjaśnię, co się tam może znaleźć oraz jakie lvle mają szansę tam przetrwać:

1 - tu znajduje się teleport do miasta 2. Pozatym możemy znaleźć silne Dziki, Niedźwiedzie. Na skrzyżowaniu respią się poszukiwane często do misji Szare Alfa Wilki.
2 - Znajdziemy tu Łuczniczki, które się tu często respią. Mogą też być Głodne Brązowe Niedźwiedzie i Głodne Czarne Niedźwiedzie.
3 - Jest to dość niebezpieczne miejsce, dużo to Zaprzysiężonych, dużo komandorek, generałek, oraz podbossów takich jak Eun-Jung albo Se-Rang, Mi-Jung. Tutaj albo dalej są też Bezduszne okazy tego rodzaju + Bezduszny Jin-Hee.
4 - Dużo tu zaprzysiężonych, ale też dużo Tchórzliwych. To dobre miejsce, aby znaleźć potrzebną do misji Mi-Jung. Pamiętajmy, że Bezduszne nic nie dają do misji!
5 - Jest to miejsce z średnimi potworami typu Głodny Niedźwiedź Gryzzli, albo Głodnymi Czerwonymi Dzikami, bądź Głodnymi Szarymi Alfa Wilkami. Są też łatwiejsze. Niestety, czasami pojawia się Tigris.
6 - Koło wioski biologa znajdziemy też prawie wszystkie Wilki, Dziki i część Niedźwiedzi. Czasami Bera!!!
7 - Są tu różne wilki i dziki, nawet niedźwiedzie przeróżne. Tu raczej nie znajdziemy Metinów.
8 - Są tu różne niedźwiedzie, mogą być Cung-Moki, Mu-Rangi. Czasami dostają się tu mooby z Se-Rang :/ istnieje też niebezpieczeństwo, że będzie tu jakiś trudny tygrys.
9 - Są tu: Wszystkie możliwe Tygrysy, Zaprzysiężone Łuczniczki i Żołnierki, tutaj też zaprzysiężone, tygrys o nazwie Li-An, Niedźwiedzie te najtrudniejsze, ale na plaży wyżej spada metin czerni na niżej bitwy.
10 - Ta wyspa to możliwość fajnej zadymy Razz znajduje się tu Rybak, czasem na moście lub na wyspie respi się Li-An a na wyspie cześto spadają Metiny Cierpienia, Czerni i Bitwy. Raz były 3 jednocześnie :tongue: .
11 - Są tu średnio trudne Wilki, Dziki.
12 - Respią się tu różne dość łatwe zwierzęta, metin bitwy może spaść, może pojawić się Mu-Rang ale bardziej Cung-Mok/
13 - To miejsce z Mu-Rang lub Cung-Mok, ale i metinami bitwy. Nic trudnego tu niema.
14 - Na tej plaży może spaść Metin Bitwy, ale i pojawić się może miś o nazwie Young-Ji. Spotkamy też trudne niedźwiedzie, dziki i wilki a dalej różne tygrysy. - dalej nie radze iść, strasznie zrypane miejsce :tongue:
15 - to właśnie miejsce z dużą ilością Białych i Głodnych Białych Tygrysów, oraz Zaprzysiężonymi z trudniejszymi osobami takimi jak Mi-Jung albo Se-Rang.
16 - Tu jest średnio zaprzysiężony teren :tongue: .
17 - Tutaj znajdziemy różne niedźwiedzie, dużo białych Tygrysów i Głodnych Białych. Przede wszystkim Jin-Hee, czasem Lykos będzie, metiny walki i bitwy.
18 - Są tu łatwe potwory, spada czasem metin bitwy lub walki, ale i pojawia się Lykos.
19 - Przeróżne Dziki, Niedźwiedzie, Wilki.
20 - Dużo psów :D , raczej nie ma metinów. Ogólnie bezpieczny teren.
21 - często a właściwie tylko tu są metiny chciwości. Czasem też Mu-Rangi lub Cung-Moki.
22 - tp ze Staruszkiem. Spotkamy tu Białe różne Tygrysy, Niedźwiedzie przeróżne, dziki, wilki, ale i np. Scrofe. Należy uważać w strefie nonpvp koło tp, aby nas nie goniły potwory, gdyż nic nie zrobią, z wyjątkiem tego, że nas zablokują i nie będzie się można ruszyć Smile
23 - troche różnych wilków i dzików. Czasem Cung-Mok lub Mu-Rang, czasem też Metin Chciwości.

24 - po tej stronie miasta można pogadać np. z Octavio, Mirine, Yonah, Starszą Panią, Handlarzem Różności, Kowalem, Stajennym itd. ; koło tego wyjścia z miasta na dole jest też Uriel.
25 - jest tu Dozorca ale i inni.
26 - Mr.Soon, Ah-Yu, Handlarze Zbrojami, Bronią i mistrzów mocy. Dalej też Teleporter oraz inny koło Mr.Soon.

[size=36]===========[/size]
PORADNIK O 2 WIOSCE JINNO!

Opiszę 3 metiny i besty, gdzie się pojawiają na drugiej mapce. Pozatym są też respy Bo, Chounga, Goo-Pae i Mahona, ale ich resp jest całkiem losowy!

zaczynam od metinów:
METIN CZERNI - 25lvl

Metiny Czerni przywołują Zaprzysiężone: Łuczniczki, Zołnierzy i Komandorki. Jest misja zniszczyć czarny metin. Spadają one w 1 jak i w drugiej wiosce bardziej na zachód a rzadziej na dole mapy. Musimy uważać na hity od komandorek, mogą uderzać ~100! Często też, przeszkadzają nam Łuczniczki... Czasem fajni gracze przychodzą pod metin walić tylko te łuczniczki, a nie walą metina - cenie takich graczy.

METIN CIEMNOSCI - 30lvl

Metiny Ciemności bardzo często spadają na północy mapy. Przywołują łatwe dzikusy a najtrudniejsze z nich, to Jak-To i To-Su cz.wiatru. Nie są trudne do zbicia, ale gdy przywołują 2-3 grupki z Jak-To i To-Su jest niebezpiecznie. Często wali te metiny kilku graczy Evil or Very Mad . Metin jest koloru bardzo ciemno-pomarańczowego.

METIN ZAZDROŚCI - 35lvl

Metiny Zazdrości są trudnymi metinami w 2 wiosce. Potrafią przywołać dużą ilość Dzikich Łuczników i Dzikich Generałów. Metiny te są koloru fioletowego w czarne kropki :rolleyes: . Spadają zazwyczaj na dole mapy 1. Jednak powinno się walić go w 1-3 osoby, gdyż samemu nie można być pewnym, że się uda...
================================================================
teraz krótkie informacje o bestach, a jest ich 5: Maniak, Specjalista, Kapitan, Żołnierz i Łucznik.

BESTIALSKI SPECJALISTA

Wyglądem przypominają Dzikich Generałów, jednak są nieco silniejsze. Często można ich spotkać w na górze mojego okręgu narysowanego na tej mapie. Pozatym respi się też na dole mapy. Podobno wypada z nich FMS, dlatego są poszukiwane przez graczy.

BESTIALSKI ŁUCZNIK

Bestialskie Łuczniki lubią uciekać i walczyć strzałami z dystansu. Dlatego niestety, trzeba za nimi łazić. Z nich też podobno wypada FMS. Nie jest zbyt trudny, ale potrafi zadać nagle bardzo duży cios. Przypominają wyglądem Dzikiego Łucznika.

BESTIALSKI ŻOŁNIERZ

Przypominają Dzikich Żołnierzy Piechoty. Ogólnie są łatwymi bestami, ale nic nie mówi się o FMS z ich deda. Znajdziemy je raczej tylko po prawej stronie.

BESTIALSKI MANIAK

Wyglądem przypomina Dzikiego Sługę. Nie jest taki trudny, jednak potrafi nagle zaatakować i zabrać nawet 500 hp. A czasem i więcej! W 2 wiosce nie respi się tak często, nie do końca pewne gdzie, ale kółkiem zaznaczyłem najczęstszy resp. A najwięcej ich w Dolinie Seungryong.

BESTIALSKI KAPITAN (boss)

Best Kapitan jest bossem i respi się razem z 2 Dzikimi Łucznikami i 2 Dz.Generałami. Jest trudny, szybko się leczy i ma dużo hp. Potrafi zabrać do 1000hp! Gracz solo może mieć nieco problem. Mając 35 lvl można śmiało próbować. Gdy ginie, dropi do 30 stosów kasy po 20-25 yang. Czasem też inne rzeczy.
================================================================
ostatnia rzecz to oczywiście małe informacje o wiosce. Oto mapka:

1 - Znajdziemy tu średnich Cz.Wiatru. Często pojawia się Kyuk-Jang Czarn.Burzy i Pho-Hwan Cz.Burzy.
2 - Są to małe górki, spadają czasem metiny ciemności, są też dzikusy.
3 - Teleport do łatwego lochu małp. Dużo to bywa Złych Czarnych Burzliwych Joh-Hwanów.
4 - Znajdziemy tu troche zaprzysiężonych: Łuczniczek i Żołnierzy. Jednak moim zdaniem wojownikom np. nie opłaca się tu expić. Natomiast to doskonałe miejsce do misji z toporem Deokbae.
5 - Teleport do 1 wioski.
6 - Różne ludziska Smile m.in. Złe Czarne Burzliwe Pho-Hwany. Nie rzadko tu o metin ciemności albo czerni :tongue:
7 - Zdarza się, że w tych okolicach zrespi się Goo-Pae. Czasem spadają tu metiny. Są dzikusy i Joh-Hwany.
8 - Na tej górce spadają pod drzewem metiny ciemności.
9 - Nie rzadki respawn Chounga, ogólnie też dzikusy.
10 - Zaprzysiężone ale niedaleko w dół już Złe Czarne Burzliwe Łuczniki.
11 - Spadają metiny ciemności ale częściej czerni. Ogólnie respi się też Bo.
12 - Zachodnie wejście do miasta.
13 - Wschodnie wejście do miasta.
14 - Miejsce doskonałe do misji ze Złym Czarnym Burzliwym Żołnierzem. Mają tu stały resp z dzikusami, niestety często blokowane przez respy Złych Czarnych Burzliwych: Łuczników i Joh-Hwanów. Pozatym waląc tu Joh-Hwany nie trudno dropnąć kawałek klejnotu warty ~100k.
15 - Doskonałe miejsce do lurowania i walenia dzikusów. Do 30 lvla exp leci doskonale. Respi się też Best.Łucznik. W tym miejscu i w '16' są też zielone zaprzysiężone mające ok 25 lvl i silniejsze.
16 - Też do lurowania, ale mniej korzystne miejsce.
17 - Na lewo od tego numeru bardzo często respi się Best.Specjalista. Pozatym można tędy wyjeżdżać południowym wyjściem w misji na konia - 20 łuczników w 30 minut :]
18 - Czasem metiny, ale często Joh-Hwany, czyli takie różne nie trudne potwory.
19 - Tu jest duża przestrzeń i do expienia słaba. Dużo Joh-Hwanów.
20 - Teleport u Staruszka, który teleportuje nas do Piekła (Dodum-Paper) albo na Pustynię Yongbi za 1k yang. W obrębie tego tp często respi się Żołnierz Czarnej Burzy.
21 - W sam raz do misji na konika, dużo Dzikich Łuczników.
22 - chyba to samo co '21' ale częściej spadają metiny zazdrości
23 - Miejsce do średniego expienia, czasem jednak pojawia się Best.Kapitan.
24 - Teleport do Imha. Imha to mała wiocha z przeklętymi zwierzętami. Nie opłaca się tam expić -.-

to tyle, nie wiem, może jeszcze kiedyś zrobie o dalszych miejscach :D


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Mixerslayer dnia Śro 6:01, 26 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum FORUM MSO 2005-2010 :) Strona Główna » METIN2 - MOJE PORADNIKI Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
  ::  
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group   ::   template subEarth by Kisioł. Programosy   ::  
Regulamin